Ilva Tare bën ‘xing’ me ambasadoren amerikane, detyrohet të ndryshojë veshjen në minutat e fundit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:16 13-05-2020 Ilva Tare bën ‘xing’ me ambasadoren amerikane, detyrohet të ndryshojë veshjen në minutat e fundit ilva Tare dhe Yuri Kim

Drejtoresha e 'Euronews Albania', Ilva Tare, ditën e djeshme intervistoi Ambasadoren e SHBA në Shqipëri, Yuri Kim.

Mirëpo, mesa duket të dyja kanë bërë ‘xing’ me veshjen e bardhë.  Xhaketa e Kim dhe ajo e Ilvës, dukeshin gati identike.

Për këtë arsye, gazetarja e njohur është detyruar të ndryshojë veshjen në minutat e fundit duke u shfaqur me një xhaketë tjetër ngjyrë mustardë.

“Ishte kënaqësi e veçantë të intervistoja sot Ambasadoren e SHBA në Shqipëri. Për herë të parë në një media shqiptare”, shkruan ndërkaq Ilva Tare në instagram.

96798287_2501574450172364_6238244675212279808_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095021724700928
array(1) { ["section"]=> string(101) "ilva-tare-ben-xing-me-ambasadoren-amerikane-detyrohet-te-ndryshoje-veshjen-ne-minutat-e-fundit-206217" }