Ilva Tare kthehet pas në kohë, publikon foto me të motrën. Ja si dukeshin dikur…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:47 26-11-2016 Ilva Tare kthehet pas në kohë, publikon foto me të motrën. Ja si dukeshin dikur…

Gazetarja e njohur Ilva Tare duket se është zgjuar nostalgjike sot.

Që herët në mëngjes Tare ka publikuar një foto të disa viteve më parë ku shfaqet bashkë me motrën teksa ajo e përqafon.

“Përqafim motrash” shkruan gazetarja bashkangjitur fotos plot pozitivitet dhe buzëqeshje.

ilva.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010282039642334
array(1) { ["section"]=> string(83) "ilva-tare-kthehet-pas-ne-kohe-publikon-foto-me-te-motren-ja-si-dukeshin-dikur-60740" }