Ilva Tare nxjerr shëtitje vajzën Melody, veshur sport por diçka e shpërqëndron

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:58 02-11-2015 Ilva Tare nxjerr shëtitje vajzën Melody, veshur sport por diçka e shpërqëndron

Shumë e përkushtuar, Ilva Tare ka zgjedhur të dielën t’i dedikohet plotësisht të bijës, Melody, duke e nxjerrë shëtitje por njëkohësisht duke takuar edhe dy mikesha të saj. Edhe pse vajzën e vogël të Tares e ka zënë gjumi, sërish gazetarja tregohet e vëmendshme duke vënë duart te karroca për ta tundur herë pas herë. Por ajo që bie në sy, është se Ilva Tare nuk e ndan për asnjë moment telefonin. Një mjet pune, por edhe mani në këto kohë të teknologjisë. Përqëndrimi te telefoni dhe vëmendja njëkohësisht te e bija, e kanë bërë Ilva Taren të harrojë të heqë çantën e bebit ku futen sendet e domosdoshme për t’u ndërruar e ushqyer, edhe pse qëndron ulur në një kolltuk në ajër të pastër.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090279579162598
array(1) { ["section"]=> string(83) "ilva-tare-nxjerr-shetitje-vajzen-melody-veshur-sport-por-dicka-e-shperqendron-24465" }