Ilva Tare publikon foton emocionuese nga materniteti, Melodia e saj mbush 1 vjeç

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:21 01-07-2016 Ilva Tare publikon foton emocionuese nga materniteti, Melodia e saj mbush 1 vjeç

Gazetarja e njohur Ilva Tare ka publikuar një foto që s’e kemi parë më parë.

Në maternitet, fill pas lindjes duke mbajtur në krahë bijën e saj. Tejet emocionuese kjo pamje që tregon shenjtërinë dhe rëndësinë e këtij momenti. Melodia e Ilvës, sot mbush plot 1 vjeç.

“Melodia e jetës simë. Forca Ime. Jeta ime”, shkruan gazetarja për vogëlushen e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072531700134277
array(1) { ["section"]=> string(85) "ilva-tare-publikon-foton-emocionuese-nga-materniteti-melodia-e-saj-mbush-1-vjec-45122" }