Imazhi tronditës i sulmit të mbrëmshëm: Trupi i vogëlushes me kukullën pranë

Publikuar tek: bota, më 06:17 15-07-2016 Imazhi tronditës i sulmit të mbrëmshëm: Trupi i vogëlushes me kukullën pranë

Trupi i një vogëlusheje mbetur viktimë e sulmit të tmerrshëm mbrëmë në Nicë të Francës është kthyer në simbolin e tragjedisë.

Imazhi tronditës po shpërndahet masivisht si një nga imazhet më të forta shkrepur nëpër rrugët e mbushura me viktima e të plagosur.

Deri tani raportohet për 84 të vdekur e 156 të plagosur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bilanc tragjik i masakrës mbrëmë në Nicë të Francës: 80 të vdekur, dhjetra e dhjetra të plagosur
Të gjitha çfarë duhet të dini për masakrën me kamion në Nicë të Francës që shkaktoi 84 viktima dhe mbi 150 të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.011906862258911
array(1) { ["section"]=> string(81) "imazhi-trondites-i-sulmit-te-mbremshem-trupi-i-vogelushes-me-kukullen-prane-46641" }