Imitoi gafën e Jonida Maliqit, ish-banorja e ‘Big Brother’ i kthehet Olti Currit: Bëj ndonjë gjë taten, boll fole…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:26 15-05-2019 Imitoi gafën e Jonida Maliqit, ish-banorja e ‘Big Brother’ i kthehet Olti Currit: Bëj ndonjë gjë taten, boll fole…

Këngëtarja Jonida Maliqi pritet ditën e nesërme që të përfaqësojë Shqipërinë në skenën e madhe të Eurovision-it, në Tel Aviv të Izraelit.

Mirëpo, në rrjetet sociale po qarkullon një video, ku këngëtarja ka dhënë një intervistë në gjuhën angleze dhe është ngatërruar.

Kjo video ka bërë blogerin Olti Curri ta kthej me humor dhe të realizojë një video nga ana e tij.

Ai e ka postuar në Instagram, por mes komenteve të shumta bie në sy ai i ish-banores së "’Big Brother’, Gerta Shino e cila i doli në mbrojtje Jonidës.

‘Fasad=facade ne anglisht, pervec theksit qe ndoshta nuk e tha sic duhet, si 90% e shqiptareve te tjere qe ska qene faji yne qe nk na e kane mesuar anglishten sic duhet qe ne shkolle, ky 'lapsus' qe beri, nuk krahasohet me ate qe gjithe Europa po voton Joniden si te preferuaren e tyre! Se di pse njerezit jan kaq te interesuar dhe ju vjen kaq shume per te qeshur cdo here qe dikush i ben bully dikujt tjeter ne internet! Bej nai gje taten boll fole per te tjeret’, i shkruan Gerta.

-640-0-5cdc5dcc48cbb.jpg

-640-0-5cdc5dcbb96ac.jpg

Screenshot_20.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011245965957642
array(1) { ["section"]=> string(115) "imitoi-gafen-e-jonida-maliqit-ish-banorja-e-big-brother-i-kthehet-olti-currit-bej-ndonje-gje-taten-boll-fole-164475" }