IMT aksion në Vlorë, prishen 7 garazhe dhe 4 njësi shërbimi

Publikuar tek: aktualitet, më 13:21 07-08-2019 IMT aksion në Vlorë, prishen 7 garazhe dhe 4 njësi shërbimi

Inspektoriati i Mbrojtjes së Territorit në Bashkinë e Vlorës ka vijuar me aksionin për lirimin e hapësirave publike.

Mësohet se IMT ditën e sotme ka prishur në lagjen "Kushtrimi" 7 garazhe dhe 4 njësi shërbimi.

Aksioni i nisur nga sot do të vijojë deri në lirimin e të gjitha hapësirave publike në qytetin bregdetar.

68328427_10156392580382541_232487503150448640_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Makina përplaset me autobusin në Korçë-Bilisht, 3 të plagosur
Vidhet teqja në Kolonjë, hajdutët marrin të gjitha paratë »
Article Logic
Execution time: 0.013247966766357
array(1) { ["section"]=> string(65) "imt-aksion-ne-vlore-prishen-7-garazhe-dhe-4-njesi-sherbimi-174613" }