In Tv “pushton” rrugët e Tiranës, çfarë po ndodh?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:11 16-09-2017 In Tv “pushton” rrugët e Tiranës, çfarë po ndodh?

Me nisjen e sezonit të ri televiziv, stafi In Tv është shpërndarë nëpër rrugët e Tiranës.

Ende nuk është bërë e ditur se çfarë po kurdis stafi në këtë fillim sezoni. Gjithsesi mbetet për t’u parë, por një gjë është e sigurt, stafi i In Tv di gjithmonë të jetë kreativ dhe surprizues për publikun.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019582986831665
array(1) { ["section"]=> string(51) "in-tv-pushton-rruget-e-tiranes-cfare-po-ndodh-92563" }