Ina Zhupa publikon FOTO me barkun e rrumbullakosur, zbulohet GJINIA e bebes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:46 21-04-2019 Ina Zhupa publikon FOTO me barkun e rrumbullakosur, zbulohet GJINIA e bebes

Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa është shumë aktive në politikë, ndërsa jetën private është munduar gjithmonë ta mbajë larg mediave.

Zhupa është në pritje të fëmijës së parë, ndërsa kemi vënë re se kohët e fundit i ka reduktuar daljet në publik.

Mirëpo ndryshe nga herët e kaluara, zëdhënësja e PD ka publikuar një foto të sajën ku bie në sy barku i rrumbullakosur.

Demokratja ka zbuluar se së shpejti do të sjellë në jetë një djalë, ndërsa me këtë foto ka uruar të gjithë besimtarët katolikë për festën e Pashkëve.

'Gezuar Pashken miq, nga une dhe im bir
Bekimi me i madh ne jete eshte Familja. 
Ndaj ju uroj te gjitheve familjarisht miresi, dashuri, shendet dhe begati', shkruan Zhupa

57284506_2899781723381904_1541763851899371520_n.jpg

sdfhjk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017403841018677
array(1) { ["section"]=> string(81) "ina-zhupa-publikon-foto-me-barkun-e-rrumbullakosur-zbulohet-gjinia-e-bebes-161273" }