Inagurimi i 'Arenës Kombëtare', tifozët thërrasin në kor gjatë ceremonisë ‘Rama Ik’ (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 20:45 17-11-2019 Inagurimi i 'Arenës Kombëtare', tifozët thërrasin në kor gjatë ceremonisë ‘Rama Ik’ (VIDEO) Tifozet ne stadiumin 'Arena Kombetare'

Ndërkohë që kryeministri Edi Rama po mbante fjalën e tij në Inagurimin e Stadiumit ‘Air Albania’, tifozë të shumtë dëgjohen teksa me thirrje në kor thërrisnin ‘Rama Ik’.

Nga ana tjetër kryeministri Rama së bashku me presidentin e Federatës Armando Dukën dhe me Presidentin e UEFA-s, Ceferin, kanë inaguruar pllakatën e stadiumit të ri kombëtar pak minuta përpara se të fillojë sfida Shqipëri-Francë.

tyhjgjg.png 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076930522918701
array(1) { ["section"]=> string(91) "inagurimi-i-arenes-kombetare-tifozet-therrasin-ne-kor-gjate-ceremonise-rama-ik-video-186233" }