Inagurimi i Erdoganit, Ramën e shoqëron Damian Gjiknuri dhe Gent Gazheli

Publikuar tek: barometri, më 07:13 10-07-2018 Inagurimi i Erdoganit, Ramën e shoqëron Damian Gjiknuri dhe Gent Gazheli

Kryeministri Edi Rama ishte sot në Turqi ku mori pjesë në inagurimin e presidentit Rexhep Taip Erdogan.

 

Por Rama nuk ka shkuar i vetëm. Kryeministri shoqërohej nga ministri i Energjitikës dhe Infrastukturës Damian Gjiknuri dhe ambasadori shqiptar në Turqi, Gent Gazheli.

Është ky i fundit që ka shpërndarë foton në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.070945024490356
array(1) { ["section"]=> string(78) "inagurimi-i-erdoganit-ramen-e-shoqeron-damian-gjiknuri-dhe-gent-gazheli-127353" }