Inati i shoferit, rrihen keq me hunj e shkopa bejsbolli (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:23 26-01-2016 Inati i shoferit, rrihen keq me hunj e shkopa bejsbolli (VIDEO)

Një video e publikuar në Youtube tregon momentin kur dy burra goditen me njëri-tjetrin me shkopinj bejsbolli.

Ata duket se janë nervozuar për shkak të stresit nga qëndrimi për një kohë të gjatë në trafik dhe ngjarja është kapur nga kamera e një shoferi në një makine afër sherrit. Njëri nga dy burrat mban një shkop bejsbolli, ndërsa tjetri pasi ndalon makinën e tij, rrëmben edhe ai një shkop e të dy fillojnë të rrihen. Ngjarja ka ndodhur në Austin të Teksasit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

 

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011978149414062
array(1) { ["section"]=> string(66) "inati-i-shoferit-rrihen-keq-me-hunj-e-shkopa-bejsbolli-video-30984" }