INCIDENT, habit gazetarja shqiptare përpara të gjitha kamerave: "S’je shtatzënë dreqi ta hajë!"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:11 05-06-2017 INCIDENT, habit gazetarja shqiptare përpara të gjitha kamerave:

Tension mes gazetarëve në këto ditë të nxehta të fushatës elektorale.

Gazetarja Anduena Llabani bashkë me kolegët e saj po nxitonin t’i merrnin një prononcim Majlind Lazimit, ish-drejtorit të Postës Shqiptare të shkarkuar dy ditë më parë nga detyra, raporton newsbomb.al.

Por teksa gazetarët nxitonin t’i vendosnin mikrofonin para ish-zyrtarit, Llabani e ka humbur durimin dhe i është drejtuar koleges së saj: “Një sekondë se s’je shtatzënë, dreqi ta hajë!”

Gjithçka është dëgjuar në transmetim të drejtpërdrejtë, raporton newsbomb.al.

aaanan.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018764972686768
array(1) { ["section"]=> string(96) "incident-habit-gazetarja-shqiptare-perpara-te-gjitha-kamerave-s-je-shtatzene-dreqi-ta-haje-81276" }