Incident në fushatë, dikush i thërret 'Rama ik', ja si përgjigjet kryeministri (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:59 09-06-2019 Incident në fushatë, dikush i thërret 'Rama ik', ja si përgjigjet kryeministri (VIDEO)

Një incident ka ndodhur gjatë fushatës elektorale të Partisë Socialiste në Dibër.

Një militant i opozitës ka shkuar në takimin e kryeministrit Edi Rama me qytetarët dibranë dhe ka thërritur nga fundi 'Rama ik'.

Por një përgjigje e papritur ka ardhur nga kryeministri, i cili ndaloi fjalimin dhe i tha 'Popo do iki, do iki' dhe më pas vazhdoi fjalimin aty ku e kishte lënë pa i bërë përshtypje.

Incidenti në minutën 19-20.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01181697845459
array(1) { ["section"]=> string(87) "incident-ne-fushate-dikush-i-therret-rama-ik-ja-si-pergjigjet-kryeministri-video-167561" }