Incident në protestën e opozitës, e moshuara përplaset me demokratët dhe kërkon llogari për 21 Janarin: Turp, turp (E TËRHEQIN 3 POLICË)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:18 27-01-2018 Incident në protestën e opozitës, e moshuara përplaset me demokratët dhe kërkon llogari për 21 Janarin: Turp, turp (E TËRHEQIN 3 POLICË)

Regjistrohet incidenti i parë në protestën e opozitës.

Një grua e moshuar i është drejtuar turmës së protestuesve për t'u kërkuar llogari se pse nuk protestojnë edhe për 21 janarin.

Në këto momente është konfliktuar me disa mbështetës të djathtë dhe është ndashur ndërhyrja e policisë për të qetësuar situatën.

3 policë i janë afruar gjyshes dhe e kanë tërhequr me forcë ndërsa kjo e fundit përsëriste: “Kjo është dhuna ndaj nënave”.

Ndiqni videon!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protestuesit në shesh, po ja si e kaloi mëngjesin ish-kryeministri dhe demokrati i orëve të para
Panik në Vlorë, përplasje mes dy grupeve, dëgjohen TË SHTËNA ME ARMË ZJARRI (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011332988739014
array(1) { ["section"]=> string(138) "incident-ne-protesten-e-opozites-e-moshuara-perplaset-me-demokratet-dhe-kerkon-llogari-per-21-janarin-turp-turp-e-terheqin-3-police-108139" }