Incident në takimin e Halim Kosovës, përplasen simpatizantët e PD dhe PS

Publikuar tek: politike, më 18:01 17-06-2015 Incident në takimin e Halim Kosovës, përplasen simpatizantët e PD dhe PS Foto ilustruese

Një incident elektoral ka ndodhur para pak minutash në zonën e Kombinatit gjatë takimit të kandidatit të Partisë Demokratike, Halim Kosova.

Në incident janë përfshirë simpatizantët e Partisë Demokratike dhe ata të Partisë Socialiste duke përplasur verbalisht me njëri-tjetrin. Ngjarja ka rrezikuar të degjenerojë në përleshje fizike por ka qenë policia ajo që ka ndërhyrë menjëherë për të qetësuar simpatizantët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098140239715576
array(1) { ["section"]=> string(77) "incident-ne-takimin-e-halim-kosoves-perplasen-simpatizantet-e-pd-dhe-ps-13851" }