INCIDENT/ Rama hyn “live” nga Kuvendi, deputeti i PD i prish gjithçka dhe e gjitha dështon

Publikuar tek: politike, më 09:22 11-09-2017 INCIDENT/ Rama hyn “live” nga Kuvendi, deputeti i PD i prish gjithçka dhe e gjitha dështon

Kryeministri Edi Rama, ashtu siç kishte paralajmëruar do të mbante fjalën nga Kuvendi por nuk është lejuar nga deputeti i PD Edmond Spaho i cili ka kërkuar për procedura.

Ndërsa Spahoi kundërshtonte nga vendi duke kërkuar mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve, Rama kishte hyrë “live” për ndjekësit e tij në Facebook të cilëve do u duhej të shikonin këtë skenë të shëmtuar që në nisje të seancës plenare.

Në këto kushte Rama është detyruar të ndërpresë lidhjen “live” me asistencën e teknikëve që punojnë për të.

ed1.jpg

edi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025944948196411
array(1) { ["section"]=> string(92) "incident-rama-hyn-live-nga-kuvendi-deputeti-i-pd-i-prish-gjithcka-dhe-e-gjitha-deshton-91899" }