“Incidenti” i Ramës në Kinë, gazetarja s’e arrin dot dhe dora i shkon...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:17 27-11-2015

Rrini të qetë, nuk bëhet fjalë për asnjë incident diplomatik. Është një “incident trupor” i Ramës në Kinë me gazetaren e CRI Shqip, Zhang Jan.

Kryeministri zhvilloi një intervistë me gazetaren gjatë qëndrimit të tij në Kinë por ajo që ka rënë në sy është gjatësia e kryeministrit Rama në raport me gazetaren.

Ky është një moment që nuk i ka shpëtuar fotografëve dhe tregon pikërisht përshëndetjen e gazetares me kryeministrin.

Siç mund ta shikoni dora e Zhang Jan ka shkuar pak më poshtë seç duhet. Fotoja është shpërndarë në faqen e Olti Currit (që i bashkangjit edhe një koment të tijin tipik: "Janë me kopsa zogu, nuk janë me zinxhir) dhe tashmë po kthehet në virale.

olti.jpg

 shqip.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092639923095703
array(1) { ["section"]=> string(72) "incidenti-i-rames-ne-kine-gazetarja-s-e-arrin-dot-dhe-dora-i-shkon-26402" }