Incidenti në emision, Fatma përgjigjet për sherrin me Çiljetën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:36 04-03-2017 Incidenti në emision, Fatma përgjigjet për sherrin me Çiljetën

Drejtuesja e “Thumb”, Fatma Haxhialiu është përgjigjur për incidentin e ndodhur gjatë regjistrimit të emisionit me këngëtaren Çiljeta Xhilaga.

Fatma shprehet se do të jetë publiku që do të vendosë në reagimi i Çiljetës ishte i tepërt, ndërsa ka theksuar se puna e gazetares është të bëjë pyetje, i pëlqejnë apo jo personazhit të ftuar.

“Nuk duam t’i japim më shumë peshë se emisioni këtij episodi. Publiku do të vendosi nëse ky reagim ishte i tepërt apo jo. Ne bëjmë punën tonë si gazetare dhe një e tillë ka për detyrë të pyes, i pëlqen apo jo personazhit”, ka thënë Fatma për Xing.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094099044799805
array(1) { ["section"]=> string(67) "incidenti-ne-emision-fatma-pergjigjet-per-sherrin-me-ciljeten-70760" }