‘Incidenti’ në Shtëpinë e Bardhë, pakujdesia e fëmijës me gotën e ujit, shihni si reagon Melania Trump (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 22:49 11-05-2018 ‘Incidenti’ në Shtëpinë e Bardhë, pakujdesia e fëmijës me gotën e ujit, shihni si reagon Melania Trump (VIDEO)

Një aktivitet i zhvilluar në Shtëpinë e Bardhë nga Zonja e Parë e SHBA-së është shoqëruar me një “incidinet” nga një prej të ftuarve.

Ajo ftoi 13 nxënës në dhomën blu të Shtëpisë së Bardhë duke e shndërruar atë në një klasë, ku ka bashkëbiseduar për sfidat që ata kanë.

Në një moment, një student rrëzoi rastësisht një gotë me ujë nga tryeza. Ai mbeti i shtangur, por Zonja e Parë arriti ta qetësonte në mënyrën më të mirë të mundshme.

Nuk ka problem. Mos u shqetëso, është vetëm ujë, OK?”, tha zonja Trump duke qetësuar kështu situatën.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013062000274658
array(1) { ["section"]=> string(111) "incidenti-ne-shtepine-e-bardhe-pakujdesia-e-femijes-me-goten-e-ujit-shihni-si-reagon-meliana-trump-video-120429" }