Incidenti që nuk u vu re nga askush, Rama pengohet keq në sheshin “Skënderbej” por e shpëton kokën "për një qime"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:41 11-06-2017 Incidenti që nuk u vu re nga askush, Rama pengohet keq në sheshin “Skënderbej” por e shpëton kokën

Sheshi “Skënderbej” u hap mbrëmjen e djeshme në një ceremoni madhështore ku i pranishëm ka qenë edhe kryeministri Edi Rama.

Rama sapo ka zbritur nga makina përpara derës së Bashkisë së Tiranës është penguar keq në një pllakë dhe gati sa nuk ka rënë përtokë.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtë gjatë incidentit:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019345998764038
array(1) { ["section"]=> string(114) "incidenti-qe-nuk-u-vu-re-nga-askush-rama-pengohet-keq-ne-sheshin-skenderbej-por-e-shpeton-koken-per-nje-qime-82054" }