Indi/ Banjot publike më të veçanta që mund të keni parë ndonjëherë

Publikuar tek: bota, më 17:12 06-05-2019 Indi/ Banjot publike më të veçanta që mund të keni parë ndonjëherë

Popullsia e madhe në Indi ka bërë që të jetë shumë i nevojshëm ndërtimi i tualeteve publike por ideja e indianëve është vërtet e veçantë.

Në pamjet e kapura nga fotografitë duken banjot publike të cilat janë krejt të pazbuluara dhe ai është i vetmi vend që burrat mund të bëjnë nevojën e tyre.

Pamja e burrit bjond është bërë virale në të gjithë botën dhe madje shumë përdorues e kanë pëlqyer se si ai mund të ndihet kaq komod.

Po ju a do ta përdonit këtë tualet në rast urgjence?

59667698_359270024935572_9204628039365820416_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093729496002197
array(1) { ["section"]=> string(72) "indi-banjot-publike-me-te-vecanta-qe-mund-te-keni-pare-ndonjehere-163206" }