'Indiane', Fifi publikon këngën e re (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:02 15-07-2019 'Indiane', Fifi publikon këngën e re (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Fifi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Pas suksesit me këngën “Zogo”, këngëtarja ka sjellë këngën e re të titulluar “Indiane”.

Fifi këtu shfaqet me një stil shumë të veçantë si në paraqitje e jashtme por edhe në këndim.

Ndryshe nga ç'jemi mësuar ta shohim, këngëtarja është shfaqur bjonde, detaj ky që e bëri të njohur për publikun disa ditë më pare me anë të një postimi në mediat sociale.

Tekstin e këngës si gjithnjë e ka shkruar vetë ajo dhe për muzikën edhe kujdesur Kledi Bahiti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11141490936279
array(1) { ["section"]=> string(46) "indiane-fifi-publikon-kengen-e-re-video-172304" }