“Infektohet” edhe Franca, zbulohet parcela me 2,400 rrënjë kanabis

Publikuar tek: bota, më 17:01 04-08-2016 “Infektohet” edhe Franca, zbulohet parcela me 2,400 rrënjë kanabis

Rreth 2,400 rrënjë kanabis sativa janë zbuluar nga policia franceze në Ancona pranë Montelimarit.

Blutë e francës ishun duke hetuar për një vjedhe por nuhatën papritmas një erë të dyshimtë. Pasi kërkuan në fushën aty pranë zbuluan një parcel gjigande me kanabis, katër kile kanabis e paketuar dhe gati për transportim si dhe mjetet e punës. Hetimet vazhdojnë për të zbuluar kultivuesit e drogës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bien normat e interesit në Britaninë e Madhe, banka e Anglisë jep alarmin
Kjo faqe e fshehtë në Facebook-un tuaj do ju tmerrojë »
Article Logic
Execution time: 0.0084171295166016
array(1) { ["section"]=> string(69) "infektohet-edhe-franca-zbulohet-parcela-me-2-400-rrenje-kanabis-48776" }