Infektohet me Covid-19 Koço Kokëdhima dhe bashkëshortja e tij, Brixhida Kokëdhima

Publikuar tek: aktualitet, më 13:20 21-11-2020 Infektohet me Covid-19 Koço Kokëdhima dhe bashkëshortja e tij, Brixhida Kokëdhima Koço dhe Brixhida Kokëdhima

Politikani dhe biznesmeni Koço Kokëdhima infektohet me Covid-19. Bashkë me Kokëdhimën është infektuar dhe bashkëshortja e tij, Brixhida Kokëdhima, shkruan newsbomb.al.

Gjendja shëndetësore e tyre nuk dihet ende. Lajmi bëhet dije nga burime të afërta pranë çiftit.

Vijon...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E infektuara me COVID-19 tenton të futet në Shqipëri, policia e arreston
Gjeti kodet në internet, gazetari holandez futet në konferencën sekrete të ministrave të BE-së, ata shkrihen gazit, por i kërkojnë të largohet se mund të arrestohet (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010290861129761
array(1) { ["section"]=> string(87) "infektohet-me-covid-19-koco-kokedhima-dhe-bashkeshortja-e-tij-brixhida-kokedhima-228594" }