Infektohet me Covid-19 moderatori i njohur shqiptar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:11 22-10-2020 Infektohet me Covid-19 moderatori i njohur shqiptar Moderatori Xhani Shqerra

Moderatori Xhani Shqerra ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Është dihet se ku mund ta ketë marrë virusin, ndërkohë që ende nuk ka një raportim për gjendjen e tij shëndetësore.

Xhani Shqerra është një prezantues, këngëtar, model dhe balerin i cili u rrit me famën, kur ai u shfaq në fillimet e tij në vitin 2000 me këngën në gjuhën italiane "Un posto nel tuo cuore". Vitet e fundit ai është marrë me moderimin e një emisioni televiziv.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bleona Qereti mbështet Donald Trump, e ftuar speciale në festën MADHËSHTORE të Mike Pence (VIDEO)
»
Article Logic
Execution time: 0.010432958602905
array(1) { ["section"]=> string(58) "infektohet-me-covid-19-moderatori-i-njohur-shqiptar-224695" }