Infektohet me Covid-19 shefi i Policisë në Urën Vajgurore, preket dhe një punonjës i Bashkisë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:34 17-10-2020 Infektohet me Covid-19 shefi i Policisë në Urën Vajgurore, preket dhe një punonjës i Bashkisë FotoArkive: Ura Vajgurore

Shefi i Policisë në Urën Vajgurore është infektuar me Covid-19.

Mësohet se veç shefit të Policisë është infektuar dhe një punonjës i Bashkisë Ura Vajgurore.

Gjithashtu, në Berat kanë rezultuara pozitivë me Covid-19 një mësues, një nxënës dhe tre edukatore. Ata janë respektivisht, një mësues në gjimnazin “Babë Dud Karbunara”, një nxxënës në shkollën "Ajet Xhindole" dhe tre edukatore në kopshtin “10 Korriku”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013389110565186
array(1) { ["section"]=> string(99) "infektohet-me-covid-19-shefi-i-policise-ne-uren-vajgurore-preket-dhe-nje-punonjes-i-bashkise-224112" }