Infektohet me koronavirus deputeti i Partisë Socialiste (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:06 28-09-2020 Infektohet me koronavirus deputeti i Partisë Socialiste (EMRI)

Deputeti i Partisë Socialiste në Elbasan, Florenc Spaho ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Bëhet me dije se deputeti është në gjendje të mirë shëndetësore dhe është karantinuar në banesën e tij, raporton 'abcnews'.

Sakaq, nuk dihet ende sesi është infektuar. Por ky nuk është i pari në radhën e deputetëve pasi më herët janë infektuar me Covid-19 edhe deputetët si: Ralf Gjoni, Eljo Hysko, Enver Roshi.

Kujtojmë që deri më tani në vendin tonë që nga fillimi i pandemisë 377 persona e kanë humbur jetën nga koronavirusi, ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve ka shkuar në 13259.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013005971908569
array(1) { ["section"]=> string(67) "infektohet-me-koronavirus-deputeti-i-partise-socialiste-emri-221904" }