Infektohet me koronavirus guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko

Publikuar tek: aktualitet, më 15:02 29-10-2020 Infektohet me koronavirus guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko Guvernatori i BSH, Gent Sejko

Preket nga koronavirusi guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko.

Ndonëse nuk dihet se ku ka rënë në kontakt me virusin, mësohet se Sejko është në gjendje të qëndrueshme shëndetësore.

Ai është vetë-izoluar dhe po trajtohet në banesën e tij.

Ditën e sotme u konfirmua me Covid-19 edhe ministrja e Infrastukturës dhe Energjitikës, Belinda Balluku.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kreu marrëdhënie homoseksuale me të sëmurin mendor, përfundon në pranga 29-vjeçari në Krujë
Trafik kokaine dhe pastrim parash, arrestohen tre të rinj shqiptarë dhe një zviceran në Itali »
Article Logic
Execution time: 0.012113094329834
array(1) { ["section"]=> string(78) "infektohet-me-koronavirus-guvernatori-i-bankes-se-shqiperise-gent-sejko-225656" }