Infektohet me koronavirus kreu i Bashkisë Gjirokastër, shefi i Komisariatit dhe një doganier

Publikuar tek: aktualitet, më 11:52 28-10-2020 Infektohet me koronavirus kreu i Bashkisë Gjirokastër, shefi i Komisariatit dhe një doganier Kryebashkiaku i Gjirokastrës, Flamur Golemi

Covid-19 ka prekur krerët e disa institucioneve në Gjirokastër, ndër ta edhe kreun e Bashkisë në këtë qytet, Flamur Golemin.

Mësohet se pas testit ka rezultuar pozitiv edhe shefi i komisariatit në këtë qytet dhe një doganier.

Është e paqartë se ku kanë rënë në kontakt me virusin, por kujtojmë se muajin e fundit vendi ynë po përballet me një rritje të madhe të rasteve të reja, çka është konsideruar nga ekspertët si vala e dytë e pandemisë së koronavirusit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I tha ‘shiko punën tënde’, Meta i përgjigjet Ramës: Lexo Kushtetutën, presim me padurim përgjigjet
Rama në Bathore, hapet fabrika e re e makinave: 5 mijë vende të reja pune dhe paga të larta »
Article Logic
Execution time: 0.011329889297485
array(1) { ["section"]=> string(98) "infektohet-me-koronavirus-kreu-i-bashkise-gjirokaster-shefi-i-komisariatit-dhe-nje-doganier-225476" }