Infektohet me koronavirus moderatori i njohur Italian

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:06 26-10-2020 Infektohet me koronavirus moderatori i njohur Italian

Moderatori i njohur Gerry Scotti, ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Lajmin e ka bërë me dije vetë moderatori me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Ai tha se ndodhet i karantinuar në shtëpi dhe është në mbikëqyrje mjekësore.

 “Doja të isha ai që do të ta tregoja. Jam infektuar me Covid-19. Jam në shtëpi, nën mbikëqyrje mjekësore. Faleminderit të gjithëve për afeksionin dhe interesin”- ka shkruar ai.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prishet miqësia e Dafina Zeqirit dhe Taynës, këngëtaret "diss" njëra tjetrës: N’zemrën tane ki veç zili
»
Article Logic
Execution time: 0.0086259841918945
array(1) { ["section"]=> string(60) "infektohet-me-koronavirus-moderatori-i-njohur-italian-225237" }