Infektohet nga koronavirusi Polici në Tiranë, priten përgjigjet e analizave për 5 kolegë të tij, karantinohen edhe disa efektivë në Vorë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:07 09-04-2020 Infektohet nga koronavirusi Polici në Tiranë, priten përgjigjet e analizave për 5 kolegë të tij, karantinohen edhe disa efektivë në Vorë Foto ilustruese

Një punonjës i Policisë së Tiranës është infektuar nga koronavirusi.

Ndërkohë që u është marrë tamponi edhe 5 kolegëve të tij, dhe pritet përgjigja e analizave të tyre, thonë burime për Abc Neës.

Prej një jave, punonjësi i policisë ndodhet në karantinë.

Sipas disa burimeve të tjera nga policia, gjithashtu edhe disa policë në komisariatin e Vorës janë karantinuar në shtëpi, pasi kanë patur simptoma të virusit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092570781707764
array(1) { ["section"]=> string(141) "infektohet-nga-koronavirusi-polici-ne-tirane-priten-pergjigjet-e-analizave-per-5-kolege-te-tij-karantinohen-edhe-disa-efektive-ne-vore-201934" }