Infermieri serial killer në Gjermani, dënohet me burgim të përjetshëm (SI I VRAU 85 PACIENTËT)

Publikuar tek: bota, më 11:18 06-06-2019 Infermieri serial killer në Gjermani, dënohet me burgim të përjetshëm (SI I VRAU 85 PACIENTËT) Niels Hoegel

Një infermier serial killer në Gjermani u dënua me burgim të përjetshëm sot (e enjte) me akuzën e vrasjes së 85 pacientëve që ishin në mbikqyrjen e tij, sipas agjencisë së lajmeve AFP.

 

Niels Hoegel, një 42 vjeçar që është konsideruar si serial killer më i madh i pasluftës, u dënua përjetë nga një gjykatë e Oldenburg.

Ndërmjet 2000 – 2005, Hoegel vrau pacientët e vet duke I bërë atyre injeksione vdekjeprurëse.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011915922164917
array(1) { ["section"]=> string(98) "infermieri-serial-killer-ne-gjermani-denohet-me-burgim-te-perjetshem-si-i-vrau-85-pacientet-167127" }