Informacion i rëndësishëm/ Doni të udhëtoni në jug apo në Shqipërinë e Mesme? Ja ku ndodhet terminali dhe si të shkoni më lirë (ORARET)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:35 21-05-2018 Informacion i rëndësishëm/ Doni të udhëtoni në jug apo në Shqipërinë e Mesme? Ja ku ndodhet terminali dhe si të shkoni më lirë (ORARET) Terminali

Nëse destinacioni juaj i udhëtimit është Shqipëria e Mesme apo e Jugut, në Terminalin pranë Sheshit “Shqiponja” ofrohet ky shërbim nga autobuzë të liçencuar që respektojnë ligjet.

Lajmin e bën me dije Tirana Parking e cila fton udhëtarët të udhëtojnë me këto linja, pasi ofrojnë çmime të lira, komoditet dhe siguri në transport.

Më poshtë keni edhe listën respektive me oraret e nisjes dhe mbërritjes në destinacion.

Ddt4pI3VMAEi1UO.jpg

Ddt4pI_V0AAeuZh.jpg

Ddt4pI5VQAAsQdQ.jpg

Ddt4pI5U0AEBbKv.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007594108581543
array(1) { ["section"]=> string(138) "informacion-i-rendesishem-doni-te-udhetoni-ne-jug-apo-ne-shqiperine-e-mesme-ja-ku-ndodhet-terminali-dhe-si-te-shkoni-me-lire-oraret-121559" }