Informohuni se si do jetë moti sot

Publikuar tek: aktualitet, më 09:30 05-06-2017 Informohuni se si do jetë moti sot

Dita e sotme parashikohet me vranësira të lehta në të gjithë territorin e vendit. Në veri do të ketë reshje më të dendura.

Sipas meteorologëve, temperatura maksimale gjatë ditës së sotme do të shkojë deri në 28 gradë dhe minimalja në 17 gradë.

Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Jugperëndimor duke bërë që në det të gjenerohen dallgë mbi 2 ballë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Goditet me grusht një infermier në QSUT
U kap nga kamerat duke dhunuar fëmijët, arrestohet edukatorja ( emri+ foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0097770690917969
array(1) { ["section"]=> string(40) "informohuni-se-si-do-jete-moti-sot-81260" }