Ingrid Gjoni kombinohet me djalin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:43 25-04-2015 Ingrid Gjoni kombinohet me djalin Ingrid Gjoni me djalin, Paridin

Këngëtarja Ingrid Gjoni ka zgjedhur që këtë paradite të dalë një shëtitje me djalin e saj Paridin, por të dy të kombinuar në veshje.

Gjoni, siç është parë të bëjë shpesh, ka kombinuar këmishat me kuadrate blu, shinset dhe atletet. Së bashku me të birin mbajnë syze por për të treguar që veshja e të birit është pak më fëmijërore, ka zgjedhur t’i veshë një T-Shirt me një fytyrë të animuar.

Të dy duken shumë mirë pranë njëri-tjetrit, por njëkohësisht edhe shumë të menduar. Në foto duket Paridi që po i tregon diçka nënës së tij, e cila shfaqet mendueshëm. 

Siç kanë ardhur punët, me stilin që ka fituar nga e ëma, Paridi i vogël është gati tani ta sugjerojë këngëtaren edhe për veshjet në skenë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030787944793701
array(1) { ["section"]=> string(38) "ingrid-gjoni-kombinohet-me-djalin-9666" }