Ingrit Gjoni sërish e “nxehtë”, por këtë herë zbulon dekoltenë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:01 19-07-2017 Ingrit Gjoni sërish e “nxehtë”, por këtë herë zbulon dekoltenë (FOTO)

Pas fotove shumë provokuese në plazhin e Sarandës, ku këngëtarja u shfaq shumë seksi me bikini, tashmë Ingrit Gjoni zbulon edhe gjoksin e saj bombastik.

Në këtë foto, bukuroshja shfaqet me vajzën e Eli Farës, Marinën, foto kjo e postuar në Instagram.

Ingrit Gjoni ka veshur një dekolte mjaft provokuese, e cila tregon se edhe pse një mami linjat trupore vazhdon ti ketë sërish të rrumbullakosura dhe mjaft në formë.

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022100210189819
array(1) { ["section"]=> string(70) "ingrit-gjoni-serish-e-nxehte-por-kete-here-zbulon-dekoltene-foto-86617" }