Iniciator i projektligjit të plehrave, Eduard Shalsi “masakrohet” nga qytetarët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:36 22-09-2016

Eduard Shalsi do të mbahet mend në këtë katër vjeçar të mazhorancës në pushtet vetëm për një gjë, si iniciator i projektligjit për importin e plehrave.

Ai ka qenë fytyra kryesore e PS-së në mbështetje të këtij projektligji dhe për këtë arsye është në qendër të sulmeve të shoqërisë civile dhe përdoruesve të rrjeteve sociale.

Një kazan plehrash në Tiranë tashmë mban emrin e tij, por imagjinata është shfrytëzuar më shumë në rrjetet sociale, ku Shalsi dhe Edi Rama kryesojnë në ‘memet’ ironizuese.

Fotot e publikuara në internet:

14440949_1645549729070366_5530470682413887384_n.jpg

14441165_1645578652400807_5653176027067863899_n.jpg

14448934_495638113978695_6341610908871676256_n_copy.jpg

14440684_1728229634107766_2801609690563337719_n.jpg

14333665_1092819850813369_4023463498792123552_n.jpg

14322392_495080507367789_7551557237860255442_n.jpg

14446043_495452643997242_7002900084332524499_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025000095367432
array(1) { ["section"]=> string(82) "iniciator-i-projektligjit-te-plehrave-eduard-shalsi-masakrohet-nga-qytetaret-53796" }