Inis Gjoni bëhet nostalgjike, publikon foto nga adoleshenca (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:00 17-12-2016 Inis Gjoni bëhet nostalgjike, publikon foto nga adoleshenca (Foto)

Regjizorja e njohur Inis Gjoni duket se është zgjuar nostalgjike këtë mëngjes.

Ajo ka gjetur në arkiva një foto të viteve 94-ër, kur ishte ende adoleshente dhe e ka publikuar në rrjetet sociale.

Sipas Gjonit fotoja është kujtim i një turneu që ajo së bashku me grupin në foto kanë realizuar në Amerikë.

“Çfarë kutimi kjo foto..... e vitit 94-ër gjatë turrneut në Amerik” shkruan Gjoni.

inis.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072548389434814
array(1) { ["section"]=> string(69) "inis-gjoni-behet-nostalgjike-publikon-foto-nga-adoleshenca-foto-62930" }