Inspektimi në Laç, zëvendësministri Shkreli: Godinat e viteve të fundit të socializmit një dështim i madh

Publikuar tek: aktualitet, më 19:09 12-12-2019 Inspektimi në Laç, zëvendësministri Shkreli: Godinat e viteve të fundit të socializmit një dështim i madh Zevendesministri i Infrasttruktures Artan Shkreli gjate inspektimit ne Laç

Zëvendësministri i Infrastrukturës, Artan Shkreli, ka bërë një inspektim në zonën e Laçit, si një nga zonat më të prekura nga tërmeti i 26 nëntorit.

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Shkreli ka bërë me dije godinat e viteve të fundit të socializmit dhe fillimit të tranzicionit kanë pësuar dëme më të mëdha seç shihen duke theksuar që këto ndërtesa janë një dështim i madh.

Postimi i plotë:

LAÇ

Demet shume me te medha nga sa dukeshin ne momentin e pare... godinat e viteve te fundit ne socializem dhe fillimit te tranzicionit, nje deshtim i madh.

pallate.jpg

tani.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E ndoqën kur tërhoqi paratë nga BANKA, maskat i zënë PRITË dhe i grabisin me armë 15 MIJË EURO burrelsit
Dëmet pas tërmetit, Banka Botërore: Ekonomia do të ketë pasoja, po mbledhim fonde për të prekurit »
Article Logic
Execution time: 0.01298999786377
array(1) { ["section"]=> string(110) "inspektimi-ne-lac-zevendesministri-shkreli-godinat-e-viteve-te-fundit-te-socializmit-nje-deshtim-i-madh-189226" }