Instagram bën ndryshime të mëdha tek “Story”, ja çfarë duhet të dini ju që e përdorni

Publikuar tek: aktualitet, më 21:01 07-07-2017 Instagram bën ndryshime të mëdha tek “Story”, ja çfarë duhet të dini ju që e përdorni

Kohët e fundit ka pasur disa ndryshime në mediat sociale, për çdo aplikacion individual janë bërë rregullime për përdoruesit e tyre.

Instagram paraqiti një tjetër mundësi për përdoruesit atë të “Story” më pak se një vit më parë, por ajo po ndryshon tashmë.

Përditësimi më i ri do të ndryshojë mënyrën se si ndjekësit lejohen t'u përgjigjen postimeve që bëjnë ndjekësit e tij në “story”, shkruan newsbomb.al.

Përdoruesit tani do të jenë në gjendje t'i përgjigjen një historie të veçantë gjatë përdorimit të aplikacionit, me një foto ose video.

Tipari i ri do të futet në të dy përdoruesit e iOS dhe Android duke filluar nga sot, sipas Instagram.

ghjghjghjghj.gif

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0086688995361328
array(1) { ["section"]=> string(88) "instagram-ben-ndryshime-te-medha-tek-story-ja-cfare-duhet-te-dini-ju-qe-e-perdorni-85404" }