Instagram ndryshon ikonën e famshme, ja si duket tani (Foto)

Publikuar tek: bota, më 16:14 11-05-2016 Instagram ndryshon ikonën e famshme, ja si duket tani (Foto)

Një nga ikonat më të njohura të aplikacioneve, ajo e Instagram ka ndryshuar së fundmi drastikisht.

https---blueprint-api-production.s3.amazonaws.com-uploads-card-image-86175-insta-1-2.jpg

Aplikacioni ka vendosur të ndryshojë ikonën që për shumë kohë mbante një aparat fotografik duke i dhënë një pamje minimaliste dhe shumëngjyrëshe. Kjo gjë duket se është bërë për t’u përshtatur me aplikacionet e tjera të Instagram  si Layout, Hyperlapse and Boomerang.

https---blueprint-api-production.s3.amazonaws.com-uploads-card-image-85990-Instagram_FamilyIcons.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Studiuesit gjejnë lidhjen mes injorantëve dhe thënieve të “thella” pseudo-filozofike
A do të plasë marrëveshja BE-Turqi? »
Article Logic
Execution time: 0.00895094871521
array(1) { ["section"]=> string(63) "instagram-ndryshon-ikonen-e-famshme-ja-si-duket-tani-foto-40153" }