Instruktori i poston Taynës videon nga palestra, këngëtarja bën ulje-ngritje me shtangë, 'tërbon' fansat me të pasmet bombastike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:02 07-07-2020 Instruktori i poston Taynës videon nga palestra, këngëtarja bën ulje-ngritje me shtangë, 'tërbon' fansat me të pasmet bombastike Tayna

Instruktori personal i Taynës ka publikuar një video, teksa këngëtarja bën stërvitje duke mbajtur një shtangë mbi supe.

Lloji i ushtrimit quhet squats dhe shërben për të tonifikuar dhe mbajtur në formë të pasmet. Në video shihet Tayna me shtangë në kurriz, me një palë streçe ngjyra ngjyra, të ngushta mbas trupit.

Të pasmet e saj bombastike kanë "tërbuar" ndjekësit të cilët kanë vërshuar me komente.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0059690475463867
array(1) { ["section"]=> string(131) "instruktori-i-poston-taynes-videon-nga-palestra-kengetarja-ben-ulje-ngritje-me-shtange-terbon-fansat-me-te-pasmet-bombastike-213183" }