Instruktori indian i Yogas tregon sekretin, thith urinë nga hunda çdo ditë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:11 17-04-2019 Instruktori indian i Yogas tregon sekretin, thith urinë nga hunda çdo ditë

Madje ai as nuk e pi atë!

 

41-vjeçari Sam Cohen është bërë i famshëm në të gjithë botën pse ai thith çdo ditë nga hunda urinën e tij. Ai e bën këtë për 19 vite në rradhë dhe kjo është arsyeja pse sipas tij nuk ka pasur ftohje ose sëmundje.

Gjithashtu kjo metodë e ndihmon atë që të zgjasë më shumë gjatë seksit, thotë 41-vjeçari për ‘the Sun’.

Sam Cohen mban me vete gjithmonë gotën e tij speciale dhe e ka quajtur këtë metodë ‘Auryn’ fjala indiane për argjendin. Sam Cohen i thotë të gjithëve se nuk duhet të ndihen keq dhe ta provojnë po ashtu këtë metodë.

Kjo ka sjell reagimin e shumë personave në facebook që kanë thënë se kjo është e neveritshme dhe e shpifur.

A do e provonit?

57333519_2750446461650268_4577625476071161856_n.png

57064251_820830174970179_8862968154087751680_n.png

57122230_817283215304879_4220367442100092928_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031792879104614
array(1) { ["section"]=> string(80) "instruktori-indian-i-yogas-tregon-sekretin-thith-urine-nga-hunda-cdo-dite-160785" }