Inter aktiv në orët e fundit të merkatos, gati firma për Mustafin dhe Karamoh

Publikuar tek: sport, më 17:55 31-08-2017 Inter aktiv në orët e fundit të merkatos, gati firma për Mustafin dhe Karamoh

Merkatoja e këtij viti do të mbahet mend gjatë për shifrat e “çmenduara” me të cilat u transferuan futbollistët. Por një nga ato ekipe që nuk e teproi me lëvizjet në merkato është Interi.

Milanezët përtej pritshmërive të mëdha në këtë verë, bënë vetëm disa lëvizje të kujdeshme në mbrojtje duke u kujdesur më shumë për të ruajtur grupin.  Por pavarsisht kësaj trajneri Spaleti e ka shprehur dëshirën për 1 ose dy blerje në këto orë të fundit të merkatos.

Dhe drejtuesit zikaltër janë duke punuar në dy pista kryesore, Mustafi dhe Karamoh. Mbrojtësi shqiptar raportojnë mediat italiane, e ka pranuar ofertën e Interit dhe ditën e nesërme pritet të hedhë firmën mbi kontratë.

Ndërsa Karamoh mund të mbërrijë për pak orë në Milano, këtë gjë e ka treguar vetë francezi me anë të një statusi në instagram.

Mbetet për t’u parë nëse Inter do të arrijë t’i mbyllë këto dy tratativa apo jo. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.008861780166626
array(1) { ["section"]=> string(82) "inter-aktiv-ne-oret-e-fundit-te-merkatos-gati-firma-per-mustafin-dhe-kramoah-90684" }