Inter arrin marrëveshjen me mesfushorin brazilian, Sabatini premton dhe një surprizë

Publikuar tek: sport, më 22:32 13-01-2018 Inter arrin marrëveshjen me mesfushorin brazilian, Sabatini premton dhe një surprizë

Inter po duket shumë aktiv në këtë sesion merkato. Pasi arriti marrëveshjen dhe të hënën pritet zyrtarizimi për Lisandro Lopez që vjen nga Benfika, drejtuesit zikaltër janë hedhur në sulm për disa futbollistë të tjerë.

Objektivi i parë, me të cilin është arritur marrëveshja është Rafinja nga Barcelona.

Është vetë drejtori i përgjithshëm i Inter, Valter Sabatini i cili ka postuar në rrjetet sociale, një foto që thotë se është arritur akordi mes Inter dhe Barcelonës.

Por, po në rrjetet sociale, Sabatini pyet tifozët nëse do të dëshironin një kalim të Iliçiç nga Atalanta tek Inter.

Kjo lëvizje do të ishte një surprizë për tifozët zikaltër, pasi Iliçiç konsiderohet si një nga mesfushorët më premtues të Serie A. 

Screenshot_33.jpg

Screenshot_34.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069658756256104
array(1) { ["section"]=> string(90) "inter-arrin-marreveshjen-me-mesfushorin-brazilian-sabatini-premton-dhe-nje-surprize-106479" }