Inter flet për talentin e tij: Manaj, debutim ëndrrash

Publikuar tek: sport, më 21:19 13-11-2015 Inter flet për talentin e tij: Manaj, debutim ëndrrash

Sulmuesi i ri zikaltër ka luajtur ndeshjen e parë me skuadrën e parë duke shënuar një gol në barazimin 2-2 kundër Kosovës.

Debutimi me gol i Rey Manajt me Kombëtaren shqiptare nuk ka mbetur jashtë fokusit të skuadrës italiane të Interit, ku ai bën pjesë.

Në faqen zyrtare të Inter.it, në gjuhën italiane, angleze dhe indoneziane shkruhet për këtë debutim të Manajt.

 “Rey Manaj ka bërë një debutim ptë tu kujtuar, kur ka shënuar golin e parë për vendin tij vetëm pak sekonda pasi hyri në fushë në minutën e 54, në ndeshjen miqësore të zhvilluar sot midis Shqipërisë dhe Kosovës. Goli i Manajt i dha Shqipërisë epërsinë në Prishtinë, por ndeshja përfundoi në barazim 2-2”, shkruhet në faqen zyrtare të klubit italian.

Lexo edhe: Manaj: De Biasit i premtova golin. Berisha: Nuk i kam thënë jo Shqipërisë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027962207794189
array(1) { ["section"]=> string(58) "inter-flet-per-talentin-e-tij-manaj-debutim-endrrash-25374" }