Inter merr vendimin, Frank De Boer largohet nga zikaltërit

Publikuar tek: sport, më 15:52 24-10-2016 Inter merr vendimin, Frank De Boer largohet nga zikaltërit

Pas humbjes së radhës në kampionat, trajneri holandez Frank De Boer nuk është më trajner i Interit. Ai e shprehu dhe pas përfundimit të takimit kundër Atalanta-s, duke thënë se nuk e dinte se nëse do të ishte më trajneri i zikaltërve.

Por, këtë lajm e ka konfirmuar pak minuta më parë “calciomercato.it”, duke thënë se klubi zikaltër ka vendosur që të largojë Frank De Boer për mos arritjen e rezultateve. Trajneri i ri pritet të bëhet i ditur gjatë orëve në vijim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020849943161011
array(1) { ["section"]=> string(63) "inter-merr-vendimin-frank-de-boer-largohet-nga-zikalterit-57245" }