Inter mposht Atalantan, i afrohet kreut

Publikuar tek: sport, më 23:23 19-11-2017 Inter mposht Atalantan, i afrohet kreut

Skuadra e Interit u është kthyer fitoreve në Serie A, duke mposhtur në San Siro Atalantan me rezultat 2-0.

Të dy golat në këtë fitore i shënoi sulmuesi dhe kapiteni i skuadrës, Mauro Icardi në minutat 51' dhe 60'.

Pas kësaj fitoreje Inter merr vendin e dytë me 33 pikë, dy më pak se sa Napoli në vendin e parë dhe dy më shumë se sa Juventus në vendin e tretë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20929718017578
array(1) { ["section"]=> string(45) "inter-mposht-atalantan-i-afrohet-kreut-100158" }