Inter nuk del nga kriza, barazim i “bardhë” me Lacion

Publikuar tek: sport, më 21:13 30-12-2017 Inter nuk del nga kriza, barazim i “bardhë” me Lacion

Është mbyllur në barazim kryesfida e kësaj jave në Serie A mes Inter dhe Lacio.

Pavarësisht dëshirës dhe mundësive të shumta të dyja skuadrat nuk shkuan më shumë se një barazim i bardhë pa gola.

Lacio u tregua më e rrezikshme në disa momente të ndeshjes duke i shkuar shumë pranë golit, por disa herë Handanoviç dhe disa herë fati, bënë që porta e Inter të mbetej e paprekur.

Inter u mundua të rrezikojë disa herë, por Ikardi dhe Perisiç vazhdojnë të mos jenë në formën e tyre më të mirë.

Pas kësaj ndeshje Inter vijon të mbetet në vendin e tretë 41 pikë, ndërsa Lacio në vendin e 5-të me 37 pikë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091519355773926
array(1) { ["section"]=> string(57) "inter-nuk-del-nga-kriza-barazim-i-bardhe-me-lacion-104972" }